BALYOZLA DEMOKRASİ KURULMAZ!
Av. Dr. Başar YALTI / İstanbul Barosu
BAROLARI ELE GEÇİRMEK YA DA "AHLAKSIZ TEKLİF"
Av. Dr. Başar YALTI / İstanbul Barosu
KENTSEL DÖNÜŞÜM VE YOL AÇACAĞI SORUNLAR
Av. Dr. Başar YALTI / İstanbul Barosu
Tüm Makaleler
 
 
 
Hakkımızda
Av. Başar Yaltı’nın öncülüğünde kurulan Yaltı Hukuk Bürosu, 23 yıldan beri halkımızın hak arama mücadelesine yardımcı olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Başlangıçta Başar Yaltı’ nın tek başına yürüttüğü avukatlık hizmeti, 5 yıldan beri Av. Suzan Yaltı ve Av. Metin Yaltı’ nın da katılımlarıyla daha etkin bir biçimde yerine getirilmektedir.

Hukuk büromuz, sosyal sorumluluk çerçevesinde, hukukun gelişmesine katkıda bulunmayı temel amaçlarından birisi olarak kabul etmektedir.

Büromuz, deneyimli ve birikimi yüksek avukatlarıyla şirket ve kuruluşlara danışmanlık yanında, hukukun her dalında hizmet vermektedir.

Avukatlık hizmetlerimizi, Yasasının 34. Maddesinde belirtildiği üzere; özen, doğruluk ve onur içinde, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun bir biçimde ve meslek kurallarına bağlı olarak sürdürmekteyiz.

Büromuz etik değerlere sıkı sıkıya bağlılığı ilke edindiğinden, üstlendiği iş konularında ve vekalet kabulünde seçici davranmaktadır.

Büromuz 15 yıldan beri Gayrettepe de yerleşik olup, Sitemizin iletişim bölümünden bizlere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sitemizde bulunan E-Müvekkil bölümüne sadece müvekkiller, kendilerine verilen parola (şifre) ile giriş yapabilirler. Müvekkiller bu bölüme girerek, kendi dava ve işleriyle ilgili güncel gelişmeleri öğrenebilirler, duruşma tutanaklarını görebilirler.

Forum bölümü herkese açık olup, bu bölümde, daha çok, güncel hukuk konuları hakkındaki görüşlerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Sizler de bu konularda kendi görüşlerinizi bizlerle ve Siteyi ziyaret edenlerle paylaşabilirsiniz. Ancak, bize gönderilen yazı ve görüşler, site yöneticisinin hukuksal denetiminden sonra yayımlanacaktır.


Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Reklam amacı taşımaz. Bu nedenle, haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve Müvekkillerin, Sitede yayımda olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından Hukuk Büromuz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitede yayımlanan yazı ve makalelerden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
Sitemize link verilmesi için yazılı olur alınması gerekmektedir.
 
 

  Anasayfa | Hakkımızda | Çalışma Arkadaşlarımız | Forum | E-Müvekkil | İletişim

Yaltı Hukuk Bürosu 2009 ©
Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Reklam amacı taşımaz. Bu nedenle, haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve Müvekkillerin, Sitede yayımda olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından Hukuk Büromuz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Sitede yayımlanan yazı ve makalelerden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Sitemize link verilmesi için yazılı olur alınması gerekmektedir.
Web sitesinin güvenliği Arena Guard tarafından sağlanmaktadır.
Arena Yazılım E-müvekkil Avukat Web Sitesi